Kategorie
Bezpieczeństwo transakcji

Platforma sprzedażowa klimatyzatorypokojowe.pl zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa zarówno gromadzonych danych jak i realizowanych płatności internetowych.

Bezpieczeństwo transakcji i gromadzonych danych

Dane osobowe gromadzone przez platformę sprzedażową klimatyzatorypokojowe.pl są wykorzystywane wyłącznie do celów realizacji zamówień.Jeśli klient wyrazi na to zgodę, dodatkowo w celu informowania o nowych ofertach naszego sklepu. Państwa dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r (Dz. U. Nr 133, poz. 883) oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 133, poz. 1204).Dane te nie są przekazywane innym podmiotom do celów marketingowych. Każdemu Klientowi przysługuje prawo dostępu do treści jego danych oraz ich poprawiania. Szczegółowe informacje na temat zbieranych i wykorzystywanych danych znajdują się w polityce prywatności.

Nasza platforma sprzedażowa klimatyzatorypokojowe.pl posiada certyfikat SSL co gwarantuje bezpieczeństwo transakcji i danych klientów przesyłanych przy procesie składania zamówienia.Certyfikat dodatkowo potwierdza tożsamość naszego serwera:
https://klimatyzatorypokojowe.pl/
© 2010 klimatyzatorypokojowe.pl - sprzedaż, montaż klimatyzacji i serwis.
Projekt & cms: www.zstudio.pl